Plastové bazény - jímky - septiky - vodoměrné - šachty - přečerpávací jímky - další plastové výrobky

Velký bazén. Šťastná rodina.....


www.bazeny-jimky-septiky.cz
Vysoce kvalitní bazény, jímky, septiky, žumpy za skvělé ceny. Pro všechny.

Přečerpávací jímky - Tlaková kanalizace

Nachystané komplety přečerpávací jímky - tlakové kanalizace.
Jímka a zabudovaný čerpadlový systém.

Poctivé jímky. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru, vám nabízíme kvalitní a prověřené tlakové kanalizace.

Přečerpávací jímky dodáváme jako komplet. Tedy dovezeme předchystanou přečerpávací jímku. A u zákazníka ji dáme do stavu, kdy jsou všechny díly v přečerpávací jímce vodotěsně zabudovány a tedy osazeny tlakovou kanalizací.

Takto přichystanou přečerpávací jímku stačí dopojit na řád a připojit k odpadu z domu. Potrubí je vyvedeno vodotěsně ven z jímky. Samozřejmě vtoky a vývod umístíme podle přání zákazníka na jakékoli místo v jímce. Ovšem není v našich silách tlakovou kanalizaci zapojit elektricky. K tomu je potřeba vámi objednaný elektrikář, který elektroinstalaci zapojí podle jednoduchého manuálu zapojení. Všechny potřebné díly jako ovládací jednotka a další potřebný materiál je samozřejmě součástí dodávky. Na přání můžeme zajistit elektrické zapojení naším elektrikářem. (Sestavení armatur nemůžeme z prostorových důvodů zajistit, pokud posíláme jímku Toptransem. Potom si musíte sestavení zajistit sami. Ale je to velice jednoduché. Hlavně díky šroubovaným rychlospojkám a schématu zapojení.)

Formulář pro sestavení a on-line výpočet ceny přečerpávací jímky.

1. Výběr jímky:

K přečerpávání, tedy na tlakovou kanalizaci, jsme vybrali tyto tři jímky. To proto, že správci kanalizace, chtějí co nejčertvější kal, aby se reakce, děla až na čističce. Proto mají většinou požadavky na jímku, aby měla maximálně 1m3, popřípadě průměr 1m. Zase na druhou stranu, pokud by nastala porucha. Potom čím větší jímka, tím déle vydrží bez vyvážení. Proto vždy doporučujeme se poradit se správcem kanalizace a vybrat co největší jímku z této nabídky, jakou vám dovolí. Větší jímku než 3m3 již ale nedoporučujeme. Má moc velký obsah a kaly, by se zbytečně usazovali.

2. Výběr čerpadla:

3. Aramtury (Nedílná součást každé sestavy) :

armatury a potrubí pro komplet tlakové kanalizace

Potrubí a ventily jsou hlavní a nedílnou součástí tlakové kanalicace. Zajišťují bezpečný odvod nadrceného odpadu od čerpadla.
Odvodní potubí se skládá z těchto dílů:

 • 1 x Kulový uzavírací ventil. (Pro nouzový případ odpojení. Zde se dá potrubí rozpojit pro snadné vyndání čerpadla.)
 • 1 x zabudovaný Zpětný ventil. (Nutnost, aby se vám nepřetlačily splašky zpět do jímky.)
 • 1 x zabudovaný pojišťovací přetlakový ventil. (Nutnost, při ucpání potrubí pustí splašky zpět do jímky a tím pomůže ochránit čerpadlo.)
 • Kolena
 • Nachystaná potrubí

Cena: 2278Kč

4. Výběr ovládací automatiky s plováky a elektrodami:

Plováky a čidla na snímání hladiny Ovládací automatiky tlakové kanalizace

Zvolte možnosti a vybavení ovládací automatiky.

 1. Základní ovládací jednotka s plováky a elektrodami s délkou kabelů:
  (od snímačů k jednotce)

Volitelné doplňky do ovládací jednotky tlakové kanalizace.

Do standartního rozvaděče (skříně ovládací automatiky), se vejde jen jeden doplňek. Pokud zvolíte víc než jeden doplňek, kalkulátor přičte k ceně 580Kč s DPH. A necháme vyrobit ovládací automatiku s větší skříňí.

Ovládací automatika, tvoří jádro a mozek celé tlakové kanalizace. Jedině špičková a promyšlená ovládací elektronika, je vhodná, pro dlouhodobý bezproblémový provoz tlakové kanalizace (přečerpávací jímky). Ovládací elektronika ELEDO, je dobře promyšlená a precizně zpracovaná, to zaručuje opravdu bezproblémový provoz a přesné ovládání čerpadla a celé tlakové kanalizace.

↓↓↓ Rozbalit více informací a funkce ovládací automatiky.↓↓↓
 • Automatika je navržena tak. Aby vždy fungovala a všechny poruchy ohlašovala Alarmem. Proto je důležité aby jste si ovládací jednotku umístili do místa kde se během dne pohybujete. Popřípadě si můžete objednat GSM modul který vám pošle SMS.
 • Automatika splňuje krytí IP55 tj. "Zařízení je chráněno před prachem a tryskající vodou" takže je vhodný i k venkovímu použití.
  • Popis funcke:
  • Standartní průběh. Automatika sníná elektrodami haldinu. Po dosažení hladiny, se spustí čerpadlo na interval čerpání. Vše zajišťují elektrody a plováky jsou v nealarmující poloze.
  • Porucha 1. Pokud se z nějakého důvodu, ztratí kontakt elektrody. (Například se na něj nalepí pytlík.) Potom hladina vystoupá až do polohy, kdy zvedne vrchní plovák, a ten spustí "nouzově" čerpadlo a spustí alarm v jednotce.
  • Porucha 2. Pokud se čerpadlo z nějakého důvodu nevypne. Nebo pokud se sepne, při příliš nízké hladině vody. Například kvůli mokrému papíru, který spojí elektrodu s hladinou. Potom se spodní plovák, dostane do nízké polohy a "nouzově" vypne čerpadlo, aby ho ochránil, před chodem naprázdno a spustí alarm v jednotce. Poté až se haldina zvedne, tak opět uvolní čerpadlo pro provoz.

Shrnutí a cena vybrané přečerpávácí jímky:

Po výběru komponentů, se zde zobrazí shrnutí a cena